APARTMÁN YETTI

Vitajte v našom modernom 3-izbovom apartmáne v srdci Donovál, situovanom priamo na zjazdovke Nová hoľa. Yetti ponúka ubytovanie pre osem osôb s úchvatnými výhľadmi na okolité horské scenérie vďaka čomu zažijete nezabudnuteľný pobyt.

od 110 €/noc
Terasa Dve spálne Wifi Kuchynský kút Na zjazdovke

AKO DOMA

Apartmán sa nachádza na najvyššom treťom poschodí s výťahom. Yetti disponuje vstupnou chodbou, obývacou izbou spojenou s komplet zariadeným kuchynským kútom, s dvomi oddelenými spálňami, kúpeľňou s WC a dvomi terasami. Kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2021.

UROBTE SI POHODLIE

Apartmán Yetti Vás privíta priestrannou obývacou miestnosťou spojenou s kompletne zariadeným kuchynským kútom a jedálenskou časťou, kde dominuje moderný horský dizajn. V obývacej miestnosti je umiestnený rozťahovací gauč. Zaslúžený oddych po náročnej celodennej lyžovačke Vám poskytnú dve samostatné spálne. V jednej spálni sa nachádza manželská posteľ s možnosťou detskej postieľky a veľkým úložným priestorom vo forme vstavanej šatníkovej skrine. V druhej spálni je umiestnená manželská posteľ a poschodová posteľ. Nehnuteľnosť je ďalej tvorená kúpeľňou so sprchovým kútom, samostatnou toaletou a dvomi veľkorysými terasami. A ak by Vám bolo málo úložného miesta, tak chodba je vybavená vstavaným šatníkom.

Mysleli sme na všetko

Nemusíte mať starosti s odložením lyží alebo bicyklov. V samostatnej lyžiarni je dostatok priestoru a rovnako aj bezplatné parkovanie pred domom prispeje k pohodovej dovolenke.

Mysleli sme na všetko

Nemusíte mať starosti s odložením lyží alebo bicyklov. V samostatnej lyžiarni je dostatok priestoru a rovnako aj bezplatné parkovanie pred domom prispeje k pohodovej dovolenke.

PREČO APARTMÁN YETTI?

Dve spálne

Dve spálne s možnosťou detskej postieľky s krásnym výhľadom na hory

Blízko ku zjazdovke

Pár metrov od lyžiarskej trate a sedačkovej lanovky Nová hoľa

Kuchynský kút

S dostatočným vybavením pre celú rodinu

Bezplatné parkovanie

Priamo pri objekte

TV, Wifi

Veľká LCD TV a pripojenie na Internet

Zvieratá povolené

Nemusíte odkladať svojich miláčikov, vezmite ich so sebou

Kúpeľňa a WC

Oddelené WC a kúpeľňa

Samoobslužný príchod

Vaše plány nebudeme meniť

REZERVÁCIA

Vynikajúca poloha apartmánu uprostred krásnej prírody Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, hneď pri zjazdovke a v tesnej blízkosti rozprávkovej dediny Habakuky, Donovalkovo, Myšiačikov svet, lanového parku, bobovej dráhy, detského ihriska, FUN arény a zábavného parku, je zárukou skvelej dovolenky plnej zážitkov a aktívneho oddychu.

Vyberte si apartmán, termín a počet osôb (počet dospelých, detí, psov, prípadne detská postieľka).

Cenník

ZIMA 1.12.-15.3. LETO 16.3.-30.11.
2 osoby/ap. 130 € 120 €
3 osoby/ap. 130 € 120 €
4 osoby/ap. 130 € 120 €
5 osôb/ap. 160 € 150 €
6 osôb/ap. 180 € 180 €
7 osôb/ap. 200 € 200 €
8 osôb/ap. 220 € 220 €
 

Snowy Owl Cabin

$559
night

North Woods Cabin

  • 2 guests
  • 1 bedroom
  • 1 bed
  • 1 bath
$459
night

Cabin in the Pines

  • 2 guests
  • 1 bedroom
  • 1 bed
  • 1 bath
$359
night

Reviews

Gretchen Gouse

CEO

„We had a great stay at the chalet! The location was perfect and the chalet had everything we needed. The view was beautiful and we enjoyed the hot tub every night. We would definitely recommend this chalet to others and would love to stay here again.“

Lindsey Lipshutz

CEO

„The chalet was beautiful and had a great location. We really enjoyed our stay and would love to come back.“

Gretchen Gouse

CEO

„The chalet was very cozy and perfect for a relaxing vacation. We enjoyed the quiet location and would love to come back again.“

Gretchen Gouse

CEO

The chalet was a great place to stay. It was very comfortable and had everything we needed. We would definitely stay there again.
Gretchen Gouse

CEO

„Until recently, the prevailing view assumed lorem ipsum was born as a nonsense text. “It’s not Latin, though it looks like it, and it actually says nothing,” Before & After magazine answered a curious reader, “Its ‘words’ loosely approximate the frequency with which letters occur in English, which is why at a glance it looks pretty real“