Donovaly

Mammut Yetti

Donovaly

UBYTOVANIE DONOVALY – PRIAMO NA ZJAZDOVKE

Vyberte si z dvoch moderných apartmánov Mammut a Yetti v apartmánovom dome Šafran. Každý má očarujúci výhľad na hory, dokonalé vybavenie a na svah to budete mať doslova na skok. Rodinná dovolenka o ktorej ste snívali môže začať.

Prehrať video

Reconnect with nature

Spend your vacation at a chalet! These cozy, rustic cabins offer all the peace and quiet you need to relax and recharge. A chalet is the perfect place to escape.

Our gallery

Check out our latest video about some of the best winter vacation destinations! From skiing in the Rockies to soaking up the sun in the Caribbean, we’ve got you covered.

V KTOROM APARTMÁNE SA UBYTUJETE?

Apartmány Mammut a Yetti sú umiestnené priamo na svahu. Na zjazdovku Nová hoľa sa dostanete za jednu minútu a z nich k teplému čaju rovnako rýchlo. Vynikajúca poloha apartmánov uprostred nádhernej prírody Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, priamo pri zjazdovke a v tesnej blízkosti rozprávkového sveta pre deti Habakuky, lanového parku, bobovej dráhy, detského ihriska, FUN Arény a FUN Parku, je zárukou skvelej dovolenky plnej relaxácie a odpočinku ako aj aktívneho oddychu, turistiky a športového vyžitia.

Obývacia izba
od 90 €/apartmán
/noc

Mammut

Ideálny apartmán pre rodinnú dovolenku pre osem osôb s dvoma spálňami a terasou, na ktorej si s priateľmi či rodinou vychutnáte šálku voňavej kávy alebo čaju.

Ideálny apartmán pre rodinnú dovolenku pre osem osôb s dvoma spálňami a terasou, na ktorej si s priateľmi či rodinou vychutnáte šálku voňavej kávy alebo čaju.

od 110 €/apartmán
/noc

Yetti

Priestranný apartmán pre osem osôb s dvoma spálňami na najvyššom poschodí s tak krásnym panoramatickým výhľadom, že sa Vám nebude chcieť ísť von.

Priestranný apartmán pre osem osôb s dvoma spálňami na najvyššom poschodí s tak krásnym panoramatickým výhľadom, že sa Vám nebude chcieť ísť von.

donovaly, ČAROVNÉ MIESTO V KAŽDOM ROČNOM OBDOBÍ

Američania majú Aspen, rakúšania Innsbruck, taliani Cortinu d´Ampezzo a slováci Donovaly. Sem to však máte oveľa bližšie a nevyčerpateľné množstvo aktivít a krásna príroda v porovnaní so spomínanými „konkurentmi“ v ničom nezaostáva.

Nádherná príroda

Nízke Tatry a Veľká Fatra patria medzi najkrajšie miesta na Slovensku. Ak milujete prírodu, pripravte sa zažiť veľkú lásku.

Najkrajšia dovolenka je v zime

Zimnú dovolenku na Donovaloch si užijete najviac. Očaria vás vynikajúce možnosti pre lyžovanie, bežkovanie a snowboarding, s kvalitnými službami, požičovňami vybavenia a lyžiarskymi školami pre začiatočníkov. K dispozícii je viac ako 11 km upravovaných lyžiarskych tratí, vrátane 17 zjazdoviek so 7 km umelým snehom. Večerné lyžovanie je tiež dostupné pre milovníkov adrenalínu. Lanovky a vleky vás dostanú na svahy, kde môžete vyskúšať freeriding a skákanie na snowboarde. Pre najmenších je tu veľký Funpark pri lyžiarskej škole. Navštívte tiež slávny Snowpark, kde trénujú slovenskí reprezentanti. Park ponúka prekážky pre rôzne úrovne zručností a je udržiavaný počas celej sezóny s hudbou na svahoch.

Ubytovanie na Donovaloch
Ubytovanie na Donovaloch

VITAJTE V APARTMÁNOVOM DOME ŠAFRAN

Ubytovanie na Donovaloch v apartmánoch Mammut a Yetti je vďaka bezpečnostným schránkam na kľúče jednoduché a bezstarostné. Môžete prísť a odísť kedykoľvek Vám to vyhovuje. Príchod na ubytovanie je možné po 14.00 h. V deň odchodu z ubytovania Vás prosíme opustiť apartmán do 10.00 h.

Celý apartmánový dom je starostlivo monitorovaný kamerami, aby ste mali pokoj a cítili sa bezpečne. K dispozícii je aj bezplatné parkovanie, ktoré nie je vyhradené.

V suteréne Vám určite príde vhod uzamykateľná lyžiareň, ktorá poslúži nielen na uschovanie lyží, ale tiež je vhodná na bezpečné odkladanie bicyklov.

Prečo apartmány Yetti a Mammut?

Moderné ubytovanie

Nešetrili sme na ničom. Vaše pohodlie a bezpečnosť sú pre nás vždy na prvom mieste.

Panoramatický výhľad

V obidvoch apartmánoch si vychutnáte najkrajšie panoramatické výhľady na Donovaly.

Samoobslužný príchod

Vďaka samoobslužným bezpečnostným schránkam na kľúče vaše plány meniť nemusíte.

Priamo na svahu

Určite nikdy ste neboli ubytovaní bližšie na zjazdovky. Oceníte pri rodinnej dovolenke.

Kuchyňa ako doma

Pripraviť čaj, niečo jednoduché uvariť deťom? V našich apartmánoch žiadny problém.

Bezplatné parkovanie

Nie je síce vyhradené, ale takmer vždy nájdete voľné miesto pár metrov o apartmánov.

Veľká TV, stabilné Wifi

Čo si budeme hovoriť, nie vždy sa bez týchto spoločníkov zaobídeme. Budú k dispozícii.

Domáce zvieratá povolené

Vychovaný štvornohý miláčikovia môžu ísť s vami, nech ste všetci pohromade.

Looking for a fun-filled ski trip?

Skiing/Snowboarding

$50/ea

Hiking

$20/hr

Hot Tubbing

15 min

Movie Night

$50/ea

Board Games

$20/hr

Poker Night

15 min